Our Gallery

Contact Info

[ Zielone Miejsce ]

Nowoczesna architektura w otoczeniu natury

Zielone Miejsce zostało zaprojektowane tak, by zapewnić przyszłym właścicielom wygodną i bezpieczną przestrzeń do życia.

Ciekawa bryła budynku, elewacja w jasnej kolorystyce oraz liczne przeszklenia sprawią, że inwestycja będzie nie tylko nowoczesna i elegancka, ale także harmonijnie współgrająca z otaczającymi ją terenami zielonymi.

Na inwestycji znajdą Państwo 44 starannie zaprojektowane mieszkania, komórki lokatorskie, stanowiące dodatkową przestrzeń do przechowywania oraz indywidualne miejsca parkingowe. Przestronne balkony i ogrody przylegające do mieszkań na parterze pozwolą na zaaranżowanie dodatkowej przestrzeni do relaksu.

W ofercie znajdują się zróżnicowane mieszkania 1-, 2- oraz 3-pokojowe o metrażach od 30 do 60 m².

Co nas wyróżnia?

 • 01
  Elegancki, klasyczny design

 • 02
  Wysoki standard życia

 • 03
  Topowa lokalizacja

 • 04
  Zróżnicowane metraże

[ +]
Lat doświadczenia
[ +]
Wybudowanych mieszkań
[ +]
Zadowolonych klientów
[ m²]
powierzchni mieszkalnej
[ nie zwlekaj ]

Mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb

Zróżnicowane mieszkania

Mieszkania zostały dopasowane do potrzeb przyszłych właścicieli dzięki zróżnicowaniu powierzchni oraz układu pomieszczeń.

Parkingi w garażu podziemnym

Zmotoryzowani mieszkańcy znajdą w inwestycji miejsce dla swoich pojazdów w garażach podziemnych.

Monitoring

Osiedle zostanie objęte monitoringiem, dzięki któremu lokatorzy będą mogli czuć się bezpiecznie.

Ścieżki spacerowe i rowerowe

 Lokalizacja zapewnia przede wszystkim odpoczynek od ścisłego centrum miasta. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe dla pieszych i rowerzystów, z którego rozpościerają się przepiękne widoki.

Blisko centrum

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się różnorodne obiekty usługowe, które umożliwiają załatwienie codziennych spraw bez potrzeby dojazdu do centrum. W pobliżu są szkoły, gabinety lekarskie, apteki, sklepy, a także restauracje.

Balkony, ogrody i cichobieżne windy

 W budynku będą znajdować się trzy klatki schodowe oraz cichobieżne windy, które pozwolą na swobodne i bezproblemowe przemieszczanie się pomiędzy piętrami. Osiedle będzie również wzbogacone o zieleń, co wzmocni jego kameralny i przytulny charakter.